MENU

Webinar ŚFN: Czy YouTube musi być głupi?

G.F. Darwin oraz Jarosław Juszkiewicz

Termin: 15.07.2020 r., godz. 20:00
#naukajestbliżej

Śląski Festiwal Nauki KATOWICE udowadnia, że nauka jest bliżej! Korzystając ze wsparcia prelegentów oraz ambasadorów zapraszamy na cykl spotkań w formie webinariów.

Najbliższe webinarium organizowane przez Śląski Festiwal Nauki KATOWICE będzie miało zupełnie nietypową formułę: na temat tego, czy oglądając „jutuba”, jesteśmy skazani na małowartościowe treści, Jarosław Juszkiewicz porozmawia z członkami Grupy Filmowej Darwin – Markiem Huczem oraz Janem Jurkowskim.

Link do nagrania pojawi się na tym wydarzeniu oraz na oficjalnym FB Śląskiego Festiwalu Nauki Katowice (https://www.facebook.com/slaskifestiwalnauki.katowice).

Śląski Festiwal Nauki KATOWICE to obecnie jedno z największych wydarzeń popularnonaukowych w kraju i Europie. Podczas ostatniej edycji zaproponowano kilkaset atrakcji naukowych, a wśród nich: 215 stanowiska pokazowe, 165 wykładów i 133 warsztatów, ponad 152 różnorodnych wydarzeń na 6 scenach w Międzynarodowym Centrum Kongresowym. Za prezentowanie różnych oblicz nauki odpowiedzialnych było ponad 2200 wystawców i 330 prelegentów. 4. edycję ŚFN odwiedziło w ciągu dwóch dni w MCK ponad 50 tysięcy uczestników, a 38 300 odbiorców oglądało transmisje online. Dotychczasowe edycje przyciągnęły już ponad 150 tysięcy osób. Zapraszamy do obejrzenia filmowego podsumowania 4. ŚFN KATOWICE: https://www.youtube.com/watch?v=Q0sN8ELWvAQ.